עליי

אמיל ספנוב – צילום מקצועי כדרך חיים

מאז שחר ילדותי אני נמשך אל תחום הצילום ועוסק בו, ואם האמנות טבועה בנפשו של אמן – הרי שהצילום מהווה חלק מרכזי בחיי. גם היום אני עובד כצלם מקצועי ורואה את מלאכתי כהזדמנות לבטא את כישוריי, ולרתום אותם למען לקוחותיי. בעשור האחרון עבדתי עם לקוחות רבים ומגוונים בארץ ובחו»ל, בין היתר בתחומי החתונות, מסחר ושיווק, וצילומי ילדים. אני מאמין כי תמונה אינה רק יצירה אסתטית, אלא תיעוד הנושא חיים משל עצמו ומסוגל לספר את סיפורם של המצולמים.

הדרך אל המקצוענות

למעשה, ניסיוני הראשון בצילום החל בגיל 6, כאשר מצאתי מצלמה מונחת על השולחן בביתי. המפגש היה כה מלהיב עד כי צילמתי סרט פילם שלם ומיהרתי לחשוף אותו לאור השמש, מה שכמובן שרף את כל הצילומים. ואולם, את אש ההתלהבות לא ניתן היה לכבות, ולאחר מכן המשכתי בתור הצלם של בית הספר בו למדתי, והתחלתי ללמוד באופן עצמאי את רזי המצלמה. לאורך השנים המשכתי לעסוק בצילום ולמקד את כישוריי, ואילו שירותי הצבאי כהנדסאי אלקטרוניקה השתלב היטב במכלול התחומים הטכניים הקשורים למצלמות, לתוכנות מקצועיות ולציוד הנלווה. לכן, עם שחרורי מצה»ל החלטתי להפוך את הצילום למקצוע, השתתפתי בקורסים ברחבי העולם, ולמדתי מהמורים הטובים ביותר. בעשר השנים האחרונות אני עובד כצלם מקצועי בארץ ובחו»ל, מלמד צילום באופן פרטי, ומשתף פעולה עם לקוחות פרטיים ועסקיים, ביניהם גם סלבריטאים ממדינות שונות.

תחומי התמחות מגוונים

את אהבתי הגדולה לצילום ואת הידע והכישורים שפיתחתי לאורך שנים, אני רותם למען לקוחותיי. באופן מיוחד אני מספק שירותים מקצועיים בתחומים הבאים:

צילומי חתונות – ענף החתונות בישראל צומח ומתפתח משנה לשנה, ועימו גם דרישת הלקוח לצילום איכותי במיוחד. אני עובד באופן קרוב עם בני הזוג ומגבש עימם את הקונספט, מדריך אותם לגבי

  • אפשרויות הסטיילינג, ומפיק עבורם את התמונות המחמיאות ביותר. בתוך כך, אני מלווה כמובן את האירוע מתחילתו ועד סופו, ודואג כי מהחתונה תיוותר מזכרת שתפאר את דפי האלבום.
  • צילום מוצרים – קיימת חשיבות מכרעת לצילום מקצועי המעביר את איכויות המוצר, תוך פנייה מדויקת לצרכי קהל יעד. למעשה, תמונה איכותית עשויה לעשות את ההבדל בין קמפיין שיווקי מוצלח או כושל, וזאת ללא קשר לתקציב שהושקע בו. אני מלווה ומדריך לקוחות עסקיים הזקוקים לצילום איכותי של מוצריהם, תוך שיתוף פעולה הדוק בנוגע למסרים, הערכים, התדמית וקהלי היעד.
  • צילום ילדים – מתוך ניסיוני האישי אני יודע עד כמה תמונות האלבום חשובות לבני המשפחה. תמונות אלו מנציחות לא רק את מי שהיינו ברגע מסוים, אלא מספרות באופן עמוק על אופיינו, כישורינו וילדותינו בכלל. בעבודתי עם ילדים אני דואג להשרות אווירה נינוחה ושמחה, על מנת לאפשר לילד להרגיש בטוח ולבטא את עצמו בשלמות.

תמונה אחת היא עולם ומלואו

כפי שציורים הם יותר מנייר וצבע, וספרים הם יותר מדיו ואותיות, כך גם תמונה היא יצירה חיה ופועמת. בכל תמונה שאני מצלם, שאיפתי היא להגיע אל הנקודה בה התמונה מדברת אל המתבונן ומספרת לו סיפור, בין אם מדובר באדם, פריט או מוצר. למעשה, האפשרויות הטכניות העומדות בימינו לרשות הצלם הן כמעט אינסופיות, כך שעם הקשבה עמוקה לצרכי הלקוח ולמושא הצילום, ניתן להגיע לתוצאות מעוררות התפעלות. לכן אני מלווה את לקוחותיי באופן קרוב על מנת ללמוד את רצונותיהם, ונעזר במיטב הכלים הטכנולוגיים להפקת תמונות שהן עולם ומלואו. אני גאה בכך שלקוחות רבים חוזרים אליי ונהנים משירותיי, ומזמין גם אתכם לזכות בשירותי הצילום האיכותיים ביותר.