בעלי חיים

אין צורך להסביר זאת לכם. אתם יודעים שאתם לא "מגדלים" את החתול או הכלב, ובטח לא "חיית מחמד" – אלו הם שותפיכם המלאים לבית ולחיים, החברים הכי טובים ונאמנים שלכם, מקור לנחמה ולהנאה בלתי פוסקות וחלק בלתי נפרד מהמשפחה. ולכן, גם להם מגיעה הנצחה בתמונה מקצועית, מרשימה ויפהפייה, בדיוק כמו כל חבר אחר במשפחה.


דוגמא לצילום קליפ לאימוץ כלבים

צלם חיות מחמד מקצועי מאפשר לכם לקבל את התמונות היפות והטובות ביותר של הכלב, החתול או אפילו התוכי או האיגואנה שאינכם יכולים לדמיין את חייכם בלעדיהם. זוהי מזכרת נצחית, נפלאה, שתישאר אתכם לנצח.

כל האפשרויות לבחירתכם:

  • צילום בסטודיו של אמיל ספנוב בשרון
  • הקמת סטודיו נייד אצלכם בבית
  • הגעת צלם חיות אליכם הביתה או לכל לוקיישן נבחר
  • בוק של חיית המחמד לחוד או עם המשפחה
  • הדפסת תמונות + אלבום כיסים/הדבקה
  • אלבומים דיגיטליים במבחר עיצובים

רוצים בוק מקצועי של חיית המחמד או צילום משפחתי עם החבר על ארבע?
התקשרו:585-58-20 – 054

צילום חיות מחמד הוא עבודה לאיש מקצוע

כולכם מכירים זאת: אנחנו באובססיה של להנציח את השותפים החייתיים לבית, לצלם אותם כשהם משתרעים על הספה בפוזה מצחיקה, משתגעים מהתלהבות ממשחק חדש, או פשוט מביטים עליכם באותו מבט אוהב שממיס את לבכם.
עם זאת, צילום חיות מוצלח אינו משימה פשוטה: אי אפשר לתת הוראות או לביים את הסצנה, ובעת משחק קשה מאוד להיות מהירים ולתפוס את הרגע. כדי להשיג את הפריים המדויק ולהצליח להכניס לתוך התמונה את האופי, היופי והקסם של החיה שלכם, דרוש איש מקצוע מיומן, שיידע להפוך את חלומותיכם על הצילום המושלם למציאות.
אמיל ספנוב הוא צלם מקצועי עתיר ניסיון והכשרה, בעל יותר מעשר שנות ותק במקצוע, המתמחה במגוון סוגי צילום: מצילום אירועים וצילומי משפחה בסטודיו ועד לצילומים מסחריים של מוצרים, מבנים וסיורים דיגיטליים. את מיומנותו המקצועית וכשרונו כצלם חיות משלב אמיל ספנוב עם האהבה הגדולה שלו לטבע ולבעלי חיים, כדי ליצור עבורכם אלבום תמונות שיהווה מתנה נפלאה לעצמכם.

הנציחו את הקשר המיוחד שלכם ואת חבריכם הנאמנים בתמונה השווה יותר מאלפי מילים.
התקשרו עוד היום לקבלת הצעת מחיר על אלבום תמונות שתיהנו בכל פעם מחדש לפתוח אותו ולעלעל בו, שנה אחר שנה.
ליצירת קשר: 5855820 – 054