צילום אירועים

אמיל ספנוב צילום אירועים מקצועי  – כי אין הזדמנות שנייה להנציח את היום המאושר ביותר

החיים הם רצף רגעים חולפים, ואת הטובים ביותר שבהם, כשכל היקרים ללבכם מתכנסים וחוגגים ביחד, כדאי ומומלץ להנציח בתמונות. כך אנו לוכדים את האושר, האהבה, החברות, הכיף, האחווה וכל שאר מרכיביהם של הקשרים החשובים ביותר שיצרנו בחיינו.
באירועים אין צ'אנס שני. אי אפשר לשחזר את הרגע המקורי, אי אפשר לזייף התרגשות. לכן אי אפשר בלי צלם אירועים מקצועי, מיומן וכשרוני, שיבטיח לכם צילום אירועים מדויק לעילא, מנצח ויפהפה, שיענה על כל ציפיותיכם. צלם שיידע להנציח כל אדם בצורה הטובה ביותר ולהוציא החוצה את אישיותו ויופיו הפנימי אל פני התמונה, שהעין שלו תדע לזהות את רגעי הקסם הקטנים, הצחוקים, העיניים הנוצצות, החיוכים – כל מה שיישאר לכם בזיכרון מהיום המרגש שלכם, וכעת גם יישמר באלבום תמונות מהודר שבו תוכלו לדפדף, להיזכר, לצחוק ולהתרפק שנה אחר שנה.

צילום אירועים מקצועי מבית אמיל ספנוב

  • צלם מיומן ומנוסה, בעל רקורד רחב של צילום אירועים, חתונות, ילדים ועוד
  • צילומי סטילס וצילומי וידאו, כולל HD
  • אפשרות להקמת סטודיו נייד לצילומים משפחתיים יפהפיים
  • מגוון אלבומים דיגיטליים מעוצבים בסגנונות שונים או תמונות מודפסות בלוויית אלבומי כיסים/הדבקה

צילום אירועים זה אומנות. אל תתפשרו על פחות מכך. התקשרו עכשיו:585-58-20 – 054

לבחור את צלם האירועים שמתאים לכם
בחירת הצלם הנכון היא לא רק עניין של מחיר. היא גם עניין של כישרון, אמנות, תיאום ציפיות וכימיה.

אני, אמיל ספנוב, מאמין שזו זכות להיבחר כאחראי על הנצחתו של אירוע חשוב, ונותן את כל כולי כדי לעמוד במשימה. כל עבודה היא שונה וכל לקוח הוא שונה, ועלי כצלם להתאים את עצמי לסגנון ולאופי שלכם. לכן קודם כל נתחיל בפגישה מקדימה, בה תוכלו ללמוד עליי ולהתרשם מעבודותיי השונות, ואני אוכל ללמוד עליכם ועל ציפיותיכם, ומנקודה זו נוכל ביחד לגבש קונספט לצילום האירוע כולו.

מתחתנים? אשמח לפגישה מקדימה גם עם חבריכם הטובים, אותה נוכל לנצל לתמונות קבוצתיות ואולי גם להכין הפתעות לזוג המאושר לקראת היום הגדול…

לכל אורך האירוע המצלמות ואני נלווה אתכם בשירות שלא מפספס דבר אך לא משתלט או מפריע לחגיגה הגדולה, ונדאג שבסופו תקבלו אלבום נפלא למזכרת עולמים.
התקשרו לקביעת פגישת היכרות ולהצעת מחיר לצילום האירוע שלכם: 5855820 – 054