שמלות לכלות

צילום חתונות

צילום חתונות – ללכוד את האושר במזכרת נצחית

כל כך הרבה ציפיות, תשומת לב והמתנה מפכים בכם לקראת יום החתונה שלכם, אך היום המאושר הזה שחיכיתם לו כל כך הרבה זמן חולף מהר, ונגמר. צילום חתונות מקצועי מאפשר לכם לחזור ולהתרפק שוב ושוב שנים אחרי שנים על הרגעים הקטנים שהרכיבו את השלם המושלם: העיניים המאוהבות, חיוך מאושר של בן משפחה אהוב, צחוקים משותפים בין החברים, השמחה על רחבת הריקודים, האנשים היפים והחשובים לכם ברגעי האושר שהונצחו בתמונות לעד.

אמיל ספנוב צלם אירועים: 

  • צילום סטילס על ידי צלם מקצועי מיומן ומנוסה
  • צילום וידאו – רגיל או HD
  • אלבומים דיגיטליים בשלל עיצובים
  • הדפסת תמונות לאלבומי כיסים והדבקה
  • פגישות מקדימות לצילומים זוגיים וקבוצתיים
  • צילומים באתרים מיוחדים לפי בקשתכם

תפקידו של צלם חתונות – מקצוענות ורגש

הנצחת אירוע חד פעמי כמו חתונה, על ההתרגשות הרבה, השמחה והאהבה שבאוויר, היא לא רק משימה מקצועית, היא זכות. זכות להיות חלק מאירוע שהוא חיבור רוחני, להיות חלק מהציפיה והאושר, לנכוח ברגעים הקטנים-גדולים הללו ולמצוא את הדרך להעביר את החוויה המיוחדת והחד פעמית הזו בתמונות שיעברו מדור לדור. צילום חתונות איכותי הוא הרבה יותר מיכולת מקצועית ועין טובה, הוא עניין לצלם שמתרגש בכל חתונה כל פעם מחדש, ושתמונותיו יוצאות מן הלב.

על צלם חתונות להיות שם בכל רגע, לא לפספס אף בדל של התרחשות והתרגשות, ובו בזמן להיות קשוב לצרכים ולרצונות של הזוג והאורחים – לא להפריע, לא להיות מורגש, לא להטריד אתכם ולגרוע מהנאתכם השלמה. לספק את העבודה הטובה ביותר במקצועיות וברגישות, לשביעות רצונו של הזוג המאושר.

פגישה מקדימה: הכנה מוקדמת למען מענה מושלם לכל בקשה

התפקיד שלי כצלם חתונות מתחיל הרבה לפני האירוע. כל חתונה היא שונה וכל זוג הוא אחר, וכדי לספק לכם את המענה הטוב ביותר לדרישותיכם, עליי לשמוע על הצרכים והרצונות שלכם: ביחד נגבש סטיילינג וקונספט, נחשוב על רעיונות מיוחדים והפתעות, ונדבר על אתרים לצילומים זוגיים מוקדמים. היכרות זו איתכם תאפשר לי לקבל תמונה רחבה ולהבין כיצד להתאים את עבודתי אליכם בצורה הטובה ביותר, תוך מימוש כל חלומותיכם וציפיותיכם מהתוצר הגמור. היכרות זו היא דו-כיוונית, והיא תאפשר לכם להכיר את עבודתי, ולהיות רגועים שלכידת הרגעים בתמונות ביומכם המאושר נמצאת בידיים טובות, כך שתוכלו ליהנות מהאירוע ללא חשש בהנאה שלמה.

קבעו פגישה עוד היום, ונשב לשוחח על הנצחת חתונתכם בצורה מיטבית, בדיוק כמו שחלמתם, בהתאמה מושלמת לאופי ולסגנון שלכם: 585-58-20 – 054