ילדים בחליפות של מלחים

צילום ילדים

צילום ילדים – מזכרת נצחית מתקופה חולפת

ילדים הם המתנה הגדולה ביותר שהחיים מעניקים לנו, היצירה המפוארת ביותר שלנו, ההורים. אין דבר מפעים ומרגש יותר מלראות אותם גדלים ומתפתחים משנה לשנה, מחודש לחודש, מגיל הינקות דרך העמידה הראשונה על הרגליים, הצעד הראשון, המילה הראשונה, ובלי שהרגשתם מגיע גיל בית הספר, הנעורים ומיד הם כבר אנשים בוגרים ועצמאיים.
תקופת הילדות היפהפייה והתמה חולפת מהר, ועל כן מומלץ להנציח אותה בתמונות. צלם ילדים מיומן יוכל לעשות זאת בצורה הטובה ביותר: ללכוד את הצחוק המתגלגל, התום, ההתפעמות וההתפעלות, החיוך הרחב, רגעים קטנים של אושר.

רוצים תמונות יפהפיות של ילדיכם באיכות מקצועית?

אמיל ספנוב מתמחה בצילום ילדים בסטודיו, בטבע או בסביבה הביתית. לפרטים ולהזמנות: 5855820 – 054

מדוע כדאי להיעזר בצלם מקצועי לצילום ילדים ותינוקות?

ילדים, ובעיקר תינוקות, הינם בלתי צפויים. תמיד זזים, נעים, רצים וצוחקים. כדי לתפוס תמונות טבעיות ואותנטיות ולא רק חיוכים מתוזמנים למצלמה, דרושים סבלנות אין קץ, תגובות מהירות, עין טובה וניסיון רב. עם כל אלו ניתן לתפוס את הרגעים החולפים ולהנציח את היופי והייחוד של הילד באופן בלתי מתאמץ, כמו שהוא, הכי טבעי שיש.
צלם ילדים מקצועי מאפשר לכם לקבל תמונות איכותיות, ברקעים שונים או אפילו בסביבה הביתית, לפי בקשתכם.

צילום ילדים ותינוקות על ידי אמיל ספנוב

  • צילום בסטודיו מקצועי – עם כל הציוד המקצועי הנדרש, עם רקעים בשלל צבעים או אפשרות להוסיף רקע מיוחד בעריכה אחרי הצילום, עם אביזרים ומשחקים שיוסיפו עניין לילד ולתמונות ועוד.
  • סטודיו נייד בכל מקום שתרצו – מתקשים להגיע אלינו לכפר סבא עם הילדים? מעדיפים צילום בסביבה הטבעית של הילד? הסטודיו הנייד מגיע אליכם, לבית, לגן השעשועים האהוב או לכל אתר אחר שתבחרו. הכי טבעי שיש.
  • צילום תינוקות – לתעד את הגיל הכי יפה והכי בר חלוף כבר מההתחלה בצילום מקצועי.
  • להוסיף את המשפחה לחגיגה – זו ההזדמנות שלכם לצילום משפחתי יפהפה כמזכרת עד. הצטרפו אל הילד לתמונה מקצועית משותפת.
  • אלבום רגיל או דיגיטלי – ניתן לקבל את התוצאה הסופית כתמונות מודפסות עם אלבום הדבקה או אלבום כיסים, או כאלבום דיגיטלי מעוצב לפי טעמכם.
  • אפשרות לקבלת מצגת ותמונות ממוסגרות.

מזכרת להורים, כיף לילדים

מלבד תיעוד חשוב ומרגש עבור ההורים ועבור הילד לכשיגדל, צילום ילדים הוא מבחינת שליחות מקצועית מדרגה ראשונה עבור אמיל ספנוב. ברגישות, במקצועיות ובתבונה הוא יוצר אווירה שבה הילד ירגיש נוח, יתנהג טבעי, ישתף פעולה וייהנה מהצילום כמו במשחק ילדים, וזאת על מנת להעביר בתמונות את הקסם המיוחד והבלתי אמצעי של ילדכם.

אתם מוזמנים להתרשם מהתמונות והצילומים באתר, ולהתחיל לדמיין את סשן הצילום של ילדיכם.
בואו לסשן כיפי ומהנה שמתוצאותיו תוכלו ליהנות כל החיים! התקשרו עוד היום: 585-58-20 – 054