צילום פורטרט מקצועי: להוציא את המיטב ממך

תמונה שווה אלף מילים, אומר המשפט המפורסם. וחשיבותה של תמונה טובה היא רבה עוד יותר כשאתם זקוקים לתמונה ייצוגית שלכם – אם לפרסום העסק העצמאי שלכם, להודעות יחסי ציבור ולפרסומים בתקשורת, לאתר האינטרנט שבניתם, לרשת חברתית ו/או עסקית כמו פייסבוק ולינקדאין, לאתר היכרויות, לתמונה מרשימה לתלייה בבית או לכל מטרה אחרת.
כדי להוציא את המיטב ממכם ולהציגו בתמונה המחמיאה ביותר, ובו זמנית גם ליצור את הצילום המתאים והאפקטיבי ביותר למטרה שלשמה נזקקתם לו, כזה המעביר את המסר הנכון – לשם כך דרוש לכם צלם פורטרטים מקצועי ומיומן.

  • התאמה למדיה הנדרשת ולסגנון המבוקש
  • צילומים מחמיאים ואיכותיים
  • יותר מעוד תמונת פורטרט – תמונות המביאות קדימה את האופי והיופי הפנימיים
  • התמחות בתמונות מסחריות ובצילום למטרות שיווקיות
  • אפשרות להגעה עד ללקוח או צילום בסטודיו מקצועי

זקוקים לצילום פורטרט איכותי? אמיל צפניה לרשותכם! למידע נוסף וליצירת קשר: 5855820 – 054

תמונה עם אישיות

צילום תמונת פורטרט טובה הוא אמנות. בשביל תמונה מוצלחת לא צריך אובייקט יפה תואר, וגם לא מספיק לעמוד דום ולחייך. בכולנו חבויים אישיות ויופי פנימי, וטיבו של צלם פורטרט נמדד ביכולת למצוא אותם ולהצליח להציג ם על הצד הטוב ביותר בתמונה.
צלם טוב רואה יותר מאובייקט ומזווית מחמיאה. הוא רואה סיפור, הוא רואה את מה שמעבר לחיצוניות, את החיוך האמיתי, את הניצוץ במבט. הוא אינו מצלם את כל תמונות הפורטרט באותו סגנון אחד ובאותה שבלונה, אלא יודע להתאים את אופן הצילום וסגנונו לאדם שמולו ולמטרה שלשמה הצילום נועד – אם זה לצלם תמונה קלאסית ורצינית, או תמונה יותר משוחררת שמציגה אופי ושמחת חיים ואת האדם שמאחורי הפנים.

את זאת בדיוק יעשה אמיל צפניה עבורכם!

צילום פורטרט מקצועי – כל הפרטים:

אמיל צפניה הינו צלם מיומן ומנוסה, המתמחה במגוון סוגי צילום: מהפקת מצגות וצילומים מסחריים לפרסומות ולקטלוגים, כולל סיורים וירטואליים, דרך צילומי חתונות ואירועים, וכלה בצילום ילדים ובעלי חיים. בעזרת ציוד מתקדם, הידע הרחב, הניסיון העשיר והכישרון לתחום, אמיל מצלם מזה שנים תמונות פורטרט לכל מטרה.

כדי לאפשר לכם נוחות מירבית, מוצעות בפניכם מספר אפשרויות:

  • הגעה עד ללקוח – צילום פורטרט בביתכם או בבית העסק, כאשר הצלם מגיע אליכם עם כל הציוד הנדרש, ובמקרה הצורך מקים סטודיו נייד.
  • בחירת לוקיישנים לרשותכם – רוצים להצטלם על רקע ספציפי? הבחירה כולה שלכם.
  • צילומי סטודיו – לאמיל צפניה סטודיו מקצועי העומד לרשותכם, להוצאת התמונות הטובות ביותר בתאורה מחמיאה.

פרט לעותקים הדיגיטליים ניתן לקבל את התמונות גם בהדפסה איכותית ובאלבומים שונים במגוון עיצובים לבחירתכם.
עם הצלם הנכון תקבלו את התמונה הנכונה. לאינפורמציה נוספת ולהזמנות, התקשרו: 5855820 – 054