צלם בר מצווה מקצועי

מבצע – צילום לפני בר המצווה – 500 ₪

  • שעתיים של צילום מקצועי של חתן בר המצווה בלוקיישנים שונים במרכז הארץ
  • כל התמונות מועברות אליכם באיכות מיטבית על גבי דיסק או באמצעות העלאה לענן
  • כל התמונות מגיעות אליכם בפורמט המאפשר לכם לעצב איתן בעצמכם בוק בר מצווה דיגיטלי, לפתח על קאפה גדולה שתציבו באירוע עצמו, לפתח ולתלות בבית או לשמור באלבום ועוד.

וזה עוד לא הכל…

כל מי שיזמין צילום בר מצווה במחיר מבצע יזכה למחיר מיוחד על צילום האירוע ביום המיועד.

נותרו רק תאריכים ספורים. אם אתם רוצים ליהנות ממחיר המבצע – מהרו להזמין!

צילום חתן בר המצווה בכותל + אלבום ב-950 ₪ בלבד!

המחיר כולל:
• סשן צילומים מקצועיים של עד 3 שעות בכותל
• אלבום כיסים עם התמונות היפות והמרגשות של חתן בר המצווה
• קבלת כל התמונות שצולמו על גבי דיסק כך שתוכלו לפתח אותם לאירוע, לאלבום דיגיטלי וכד'
• הטבה למזמינים – מחיר מיוחד לצילום האירוע עצמו

מהרו להזמין – נותרו תאריכים ספורים לחודש מרץ!

בר מצווה הוא לא עוד אירוע, אלא הוא אחד האירועים המרגשים ביותר בחיים. התאריך הזה, המהווה נקודת ציון משמעותית בחיים המסמלת את הכניסה אל עולם המבוגרים ואת יכולת לקבל עול מצוות, הופכת אותו לאירוע מלא במשמעות. על מנת לתעד אירוע כל כך משמעותי, ולא משנה היכן בוחרים לקיים אותו, מומלץ להזמין צלם בר מצווה מקצועי.

צילום בר מצווה – תמונות שהן זכרונות

התמונות שלנו מנציחות רגעים מרגשים, ומאפשרות לנו להיזכר ברגעים אלה ובאנשים האהובים עלינו גם אחרי הרבה מאוד שנים. אמנם, בגלל העובדה שהיום בכל טלפון נייד יש מצלמה, אפילו די איכותית, ובגלל שלאנשים רבים יש גם מצלמות דיגיטליות יחסית מתקדמות, עולה השאלה אם לא כדאי לוותר על הזמנת צלם בר מצווה ולצלם לבד, או למנות לתפקיד הצלם את אחד החברים; היתרונות של בחירה כזאת הם די ברורים: אין צורך לשלם לצלם מקצועי, אתם הבעלים של כל התמונות ולא רק של חלקן ואתם יכולים לצפות בהן מיד אחרי האירוע (ואפילו במהלכו!) בלי להיות תלויים בצלם.

למרות זאת, כאשר בוחרים באפשרות כזאת גורמים לאחד ההורים או לאחד האורחים באירוע לא להצליח ליהנות באמת, כי הוא יצטרך כל הזמן לחפש זוויות צילום ויהיה בלחץ שמא יפספס איזה רגע מרגש.

אם אתם רוצים ליהנות באירוע שלכם ושכל המוזמנים ייהנו גם הם – הזמינו צלם בר מצווה מקצועי. יש לכך עוד הרבה יתרונות נוספים:

  • לתת לילד שלכם את ההרגשה הכי טובה – האדם החשוב ביותר בחגיגת בר מצווה הוא, כמובן, חתן בר המצווה עצמו. אם הוא נכח בחגיגות בר מצווה של חברים וראה שהגיע לשם צלם מקצועי, סביר להניח שהוא ירצה גם, גם כדי שהתמונות מהאירוע שלו תהיינה באמת מקצועיות, וגם כדי להרגיש כמו כולם. להוריד לחץ
  • לתפוס את הרגע – בר מצווה הוא אירוע מיוחד במינו אשר יש בו הרבה מאוד רגעים מרגשים. צלם בר מצווה מקצועי מתנהל מולכם ומול מארגני האירוע באולם, יודע בדיוק מתי חתן בר המצווה מניח תפילין, נואם או מגיע לרקוד עם ההורים ועם החברים, ולכן יכול להכין את המצלמה ולא לפספס אף לא אחד מהרגעים המרגשים.
  • איכות התמונות – לא משנה אם יש לכם את הטלפון הנייד המקצועי ביותר או מצלמה דיגיטלית שרכשתם לאחרונה – רק צלם אירועים מקצועי ידע לתפעל את המצלמה כך שהרגע עצמו יעבור בצורה חדה ואופטימלית בתמונה. איכות התמונות של צלם בר מצווה בעל ותק רב שנים תהיה גבוהה ביותר, ותאפשר לכם לדעת בדיוק מה קרה באירוע כשתרצו להיזכר.

וידיאו, מגנטים ותוספות אחרות – כשאתם מזמינים צלם בר מצווה מקצועי לאירוע שלכם, אתם יכולים ליהנות גם משירותים נוספים שהוא מציע, כגון צילום בר מצווה בווידיאו, הפקת מגנטים לאורחים ועוד.

Бармицва - Михаэль с торой

כל אלבום שתבחרו

בניסיון שצברתי בעבודה כצלם בר מצווה למדתי, שיש אנשים שמעדיפים לקבץ את כל התמונות מהאירוע באלבום כיסים סטנדרטי, ויש כאלה שמעדיפים דווקא את האלבום הדיגיטלי. לכן, אם תבחרו בי לצלם עבורכם את האירוע, תוכלו לבחור מבין השניים ואדאג לעצב לכם בוק בר מצווה שמתאים בדיוק להעדפות שלכם – בהתאם לחבילת הצילום שתבחרו.

אירוע בר מצווה

העמדה

אני מצלם גם רגעים ספונטניים מרגשים, אבל כדי שתהיה מזכרת יפה למשפחה ולחברים, אני דואג לצלם גם תמונות מבוימות מקצועיות. משמעות הדבר היא, שגם לפני האירוע וגם במהלכו אני מכוון את המצולמים לעמדה טובה לצילום, מנחה אותם איך לשבת או לעמוד, וכך מבטיח שהתמונות תצאנה מושלמות.

Бармицва ОдАшарон

כל שירותי צילום בר מצווה תחת קורת גג אחת

בנוסף לצילום סטילס, תוכלו להזמין גם שירותי צילום וידיאו מקצועיים, הכוללים צילום של כל האירוע מתחילתו ועד סופו בעזרת הציוד המתקדם ביותר ועריכה מקצועית של הסרטון. מהצילומים ניתן להפיק גם קליפ בר מצווה מושלם, תקציר יפהפה מהאירוע שאפשר יהיה לשתף עם כל מי שהיה – וגם עם מי שלא.

DSC_0083

צילום בר מצווה בכל מקום

אני מצלם אירועי בר מצווה בכותל, באולם, בטבע, בבית ובכל מקום שתבחרו.

תלית וספר תורה

בוק בר מצווה

שירותי צילום בר מצווה שלי כוללים לא רק צילום באירוע עצמו, אלא גם צילומי בוק בר מצווה ביום האירוע או מספר ימים לפניו.

נעים מאוד. שמי אמיל ספנוב ואני צלם בר מצווה בעל ניסיון של למעלה מ-8 שנים בתחום. במהלך שנות עבודתי צילמתי הרבה מאוד חגיגות בר מצווה בכותל, בטבע, בבית ובאולמות, ופרט למצלמה מקצועית אני מביא איתי גם התרגשות אמיתית מהטקס המיוחד הזה, ידע מדויק לגבי זוויות הצילום והרגעים המרגשים באירוע וכמובן – יחס אישי וחיוך.

צלם אמיל סםנוב

מהרו להזמין עוד היום – כדי להבטיח צילום בתאריך האירוע שלכם

לקבלת מידע נוסף ולהזמנות חייגו עכשיו

054-585-58-20

או השאירו פרטים באתר. להתראות בשמחות!

(*) - שדות חובה.